Fahrplan von Zarząd Transportu Metropolitalnego
Góra Siewierska PętlaGóra SiewierskaGóra Siewierska, Kreis Psary, Bezirk będziński200Sączów Kościół
Fahrplan
4
5
6
7
8
9
10
1156
12
13
1407
15
1609
17
18
1943 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
22
23
0
1
2
3
montags
4
5
6
7
8
9
10
1156
12
13
1407
15
1609
17
18
1943 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
2255 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
23
0
1
2
3
Di, Mi, Do, Fr
4
5
6
702
8
947
10
1157
12
13
1401
15
1619
17
1836
19
2033
21
2255 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
23
0
1
2
3
samstags
4
5
6
702
8
947
10
1157
12
13
1401
15
1619
17
1836
19
2033
21
22
23
0
1
2
3
sonntags, Freizeit
4
5
6
7
8
9
10
1156
12
13
1401
15
1609
17
18
1943 ?Pomłynie Spółdzielnia [nż] ist eine Endstation
20
21
22
23
0
1
2
3